• slayt
  • slayt
Anket
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 32,1556   32,2135
EURO 34,9438   35,0067
       
Özlü Sözler
İstemek "istiyorum" demek değil, harekete geçmektir. (A.Maurrois)
Reklam
Teslimat ve İade


CAYMA,ÜYELİKTEN AYRILMA VE İADE  HAKKI PDF HALİ

CAYMA,ÜYELİKTEN AYRILMA VE İADE  HAKKI

ÜYE ve ALICI tarafından cayma hakkının kullanılabilmesi için, hizmetin verileceği günden 5 (beş) gün öncesine kadar DERNEK’e , e-posta veya telefon ile bildirimde bulunulması ve hizmetin ÜYE ve ALICI tarafından kabul edilmiş olan önbilgiler gereğince, kullanılmamış olması şarttır. Hizmetin kullanılmasına 5 (beş) günden daha az bir süre kaldığında hizmet bedeli iadesi yapılamaz. ÜYE, borç ödemesi yapmış ise geri ödeme yapılmaz.

Cayma hakkının kullanılması halinde, üçüncü kişiye veya ÜYE’ye gönderilen hizmete ilişkin fatura aslının (aslı gönderilmişse) iadesi zorunludur.

 Aidat ödemeleri ve bağışlarda fatura kesilmez, internet ve banka yoluyla yapılan ödemelerde banka dekontu makbuz yerine geçtiğinden ek olarak makbuz kesilmez.

Cayma hakkına ilişkin ihbarın ulaşmasını takip eden yedi (10) iş günü içinde hizmet bedeli (kredi kartıyla ödenmemişse) ALICI ve ÜYE’ye aynen iade edilir (varsa ödenmiş vergiler mahsup edilerek).  ALICI ve ÜYE, kendisine Fatura aslı gönderilmezse, fatura aslını aynen iade etmediği takdirde, ALICI ve ÜYE’ye KDV ve varsa diğer yasal yükümlülükler iade edilemez.

 

Hizmet bedeli kredi kartıyla ödenmişse, Hizmet iade bedeli (varsa ödenmiş vergiler mahsup edilerek), banka tarafından ALICI ve ÜYE hesabına, cayma tarihinden itibaren 2-6 hafta arası bir süre içinde yansıtılmakla beraber bu sürede MEDİKAL TIBBİ LABORATUVAR TEKNİSYENLERİ VE TENİKERLERİ DERNEĞİ’’in sorumluluğu bulunmamaktadır. Havale/EFT ödeme seçeneklerinde iade, ÜYE’den havale gönderdiği hesabına havale/EFT iade gönderilmesi suretiyle (hesabın fatura adresindeki kişinin adına veya kullanıcı üyenin adına olması şarttır) yapılacaktır

Medikal Laboratuvar Teknisyen ve Teknikerleri Derneği

© Copyright 2022  V4.1 Tüm Hakları Saklıdır. | Dernek Sitesi | Köy Sitesi


Top